Anders

Was dag 1 van de helweek confronterend, behoorlijk pittig en nou ja…complete chaos, vandaag is het anders. Heel anders.
Als ik om 4 uur wakker word spreek ik mezelf streng toe: “Nee Sharon je moet nog een uur slapen, huppakee ogen dicht”.
Meestal als dit gebeurt val ik niet meer in slaap omdat mijn hoofd meteen op volle toeren draait en ben ik de rest van de dag hartstikke gaar.
Maar dit keer werkt het, ik slaap nog een heel uur en word om 5 uur uitgerust wakker.
Na mijn workout (actieve meditatie en yoga) drink ik een kopje thee met Eva en Gossen en ontbijt ik met sojayoghurt en fruit.

Vervolgens ga ik niet eerst het huis opruimen, social media en email checken, de planten water geven en mijn moeder bellen.
Nee, ik heb geleerd van gisteren en realiseer me hoe belangrijk het is om prioriteiten te stellen.

Mijn prioriteit deze week?
De Wereld van Shaz
De rest van de wereld kan wel even wachten

 

Ik pak pen, papier, post-its en ga in de meditatieruimte zitten waar ik een briefje op de deur hang met: “niet storen”.
Het thema van vandaag sluit perfect aan: modus en focus.
Door de meditatie zit ik al in de juiste modus en deze versterk ik door Canto Ostinato op repeat te zetten waardoor ik in een heerlijke flow terecht kom.

Ik zet plannen op papier, werk ideeën uit en maak belangrijke keuzes voor aankomend jaar.
Ik kan me niet herinneren eerder zo gefocust te zijn en geniet ervan.
Als ik na 2 uur merk dat ik een beetje afdwaal, pep ik mezelf weer op door een dansje te doen op mijn allerlievelingsnummerallertijden. Bam de energie is terug.
Na anderhalf uur loop ik naar huis met een grote glimlach op mijn gezicht: wat voelt dit goed!

Modi

De rest van de dag ben ik me steeds weer bewust van de verschillende modi.
Ik heb een fotoshoot met Eva voor mijn website: opgewekte en energieke modus.
Daarna drink ik een kopje koffie (koffie!) en whatsapp ik met vriendinnetje: relaxmodus.
Nog 2 uurtjes aan mijn programma voor 2015 werken: creatiemodus.

Ik merk dat ik zonder constante afleiding van email, social media én andere mensen die ik gedurende de dag tegenkom (en dat gebeurt nogal eens hier) veel beter bij mezelf kan blijven en veel productiever ben.
Ik wist dat natuurlijk allang, heb er vorig jaar zelfs een cursus over gevolgd bij Patty, maar het is alsof het nu pas allemaal op z’n plek valt.

Sommige dingen hebben blijkbaar wat tijd nodig. En die tijd is nu daar.

Komt goed uit, morgen is het thema timemanagement.

Dat is dus echt helemaal mijn ding, ik kan niet wachten ;-)